PERAKENDE
PERAKENDE

Kurucan grubun gözde markalarından Odunconcept, dünya ile buluşmaya hazırlanıyor. Evcil hayvan mobilyasında Türkiye’nin öncüsü Odunconcept, gelen yoğun istek üzerine Avrupa ve Amerika pazarları başta olmak üzere gezegendeki tüm hayvanseverlere dokunmayı hedefliyor.

Odunlook ev ve ofisler için stil sahibi ürünler üretmek üzere 2020 yılında yola çıktı. Çıkış yöntemi e-ticarette odunconcept.com üzerinden dikey büyümeye geçen evcil hayvan mobilyaları ile rekabet etmek yerine kendi alanını oluşturmak üzeredir. Ev ve ofisler için dekoratif mobilyalar yapımında 2000 m2 üretim alanı, bünyesindeki tasarım ve üretim ekibi ile 400'ün üzerinde farklı model ürün ile hizmet vermeye devam ediyor. 

Bebek ve çocuk alanında doğal ahşap ve zararsız malzeme kullanımı vizyonu ile yola çıktık. Ürünlerin tasarımlarını çocukların ergonomisine göre tasarladık. Mammago e-ticaret perakendeciliğinde bebek ve çocuk mobilyasında öne çıkıyor.

Kalite tasarım ve anında karşılık bulan hizmet anlayışı ile her zaman daha iyisi için çalışmaya devam edecek.

E-ticaret perakendeciliğinde yeni bir hizmet anlayışı ile yapılan yatırım şimdi Odunconcept markası ile kendini kanıtladı. Özel tasarım dekoratif mobilya ve pet mobilyası kategorisinde kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulduğu yüksek trafikli bir pazar oldu.

Odunconcept’in müşterilerine verdiği öncelikli söz sorunsuz alışveriş. Kaliteli hizmeti sunmaya ve her zaman daha iyisi için sloganının hakkını vermeye devam ediyor.